top of page

BIOGRAFIA

Majstrovstvách Slovenska v DJingu 2013

Sly vlastným menom Eugen Huska sa venuje DJingu od roku 2006, kedy začínal ako čisto koncertný Hip-Hopový DJ. Popri tom hrával v malých baroch a diskotékach v okolí Bratislavy a precestoval aj stredné a východné Slovensko aby získal skúsenosti aj mimo svojho bydliska.

 

Zlom nastal v roku 2009, kedy sa začal venovať tanečnej hudbe a iným žánrom. V Pezinku sa tak stal rezidentným DJom v Barrel Pube, kde jeho akcie privítala verejnosť pozitívne svojou vysokou návštevnosťou. Sekundoval známim DJom a umelcom z tanečnej a hip-hopovej scény.

 

V tej dobe vystriedal mnohé podniky do ktorých sa rád vracal ako napr. Towers, Bisou café, Remix, Destination, LOFT, Rambla Bar, Palace Games Club, KiloWatt (TT), Zio Club (Spišská Nová Ves), Ibiza Club (Košice) a samozrejme aj nemenej známe študentnské podniky v Bratislave ako klub Elám, Unique a nechýbal so svojim setom aj v kluboch Fléda a Favál v Brne.

V roku 2011 sa zúčastnil na súťaži "2012" v The Club organizovanej agentúrou Cherry&Cherry, kde obsadil úspešne 3. miesto. Na prelome roku 2012 a 2013 sa taktiež zúčastnil na "Majstrovstvách Slovenska v DJingu" organizovaných firmou Showtechnik, kde obsadil taktiež 3. miesto.

 

V súčastnosti sa venuje dynamickému DJingu, kde mixuje pri zachovaní rytmiky rôzne žánre aby jeho sety boli atraktívne pre široké publikum a snaží sa tým na tanečnom parkete spojiť rôzne vekové skupiny a generácie. Venuje sa predovšetkým súkromým eventom, oslavám a svadbám, ktoré aj technicky zastrešuje. Vrámci firemnej klientely spolupracuje s mnohými svadobnými a eventovými agentúrami, ktoré sa na neho pravidelne obracajú.

bottom of page