REFERENCIE KLIENTI

Medzi najzvučnejšie referencie určite patrí svadba Martiny & Mareka Hamšika v roku 2014, kedy si povedali svoje "áno" v krásnych priestoroch kaštieľa Beladice. Celý večer bol pod taktovkou jednej z najlepších svadobných agentúr Lovely Day s ktorou naďalej spolupracujem.

Bez ohľadu na tieto referencie je pre mňa najväčším úspechom možnosť sa venovať výlučne svadbám už od roku 2013, kedy som spravil zásadny krok a obetoval všetky moje aktivity pre Vás. Skúsenosti rastú od roka k roku a môžem sa tak venovať každému klientovi na 100%.

Ostatné referencie nájdete nižšie alebo na oficiálnej Facebook stránke.

REFERENCIE PARTNERI

Dušan Teska

Art Hotel Kaštieľ Tomášov - event & wedding manager

http://www.hotelkastiel.sk/

"Vždy sa veľmi teším, keď mi klienti oznámia, že na ich svadbe hrá Eugen. Je to jeden z tých ľudí s ktorými veľmi rád spolupracujem. Mladý, inteligentý a vtipný chalan, ktorý má charizmu, vie načúvať potrebám klienta a to všetko na veľmi profesionálnej úrovni. Prosím si viac Eugenov Huskov v "svadobnom biznise"

Andrea Joríková

Ambientes - svadobné štúdio

https://www.ambientes.sk/

"Naša agentúra si vyberá spoľahlivých partnerov pre našich klientov, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty ako my. Eugenov profesionálny a zároveň veľmi ľudský prístup nás už veľakrát presvedčil o tom, že patrí medzi top DJ-ov. Eugen je veľmi flexibilný a vždy pripravený vyjsť v ústrety. Je ochotný, priateľský a s úsmevom na tvári pripraví pre Vašich hostí vždy skvelú párty!"

Natália Mayerova

Lovely Day - wedding agency

https://www.lovelyday.sk/

"Kto zažil svadby našej agentúry Lovely Day vie, že neriskujeme a cestu pokus-omyl nerazíme. Vieme aký doležitý je deň D pre našich klientov a ich dôveru za nič na svete nechceme sklamať. Máme veľmi radi pohodu, šťastie a úsmev na perách našich svadobčanov a preto robíme len s najlepšími, overenými a rokmi oskúšanými dodavateľmi. Jedným veľmi obľúbeným a teda prezrádzame z našeho know-how je Eugen, ktorý hral s nami pre Mareka Hamšíka, Martina Škrtela a mnoho ďalších.


S Eugenom ideme na istotu, vieme že klienti budú zábavu chváliť, tancovať do rána a spätná väzba bude viac ako pozitívna. Lebo nám všetkým na tom veľmi záleží!"